O fotografce

Babyphoto, sen zachycený na fotografiích

V roce 2000 se mně, jako každé z vás, po odchodu z porodnice převrátil svět vzhůru nohama. Ale držela jsem pevně v ruce svoji kameru a nepustila ji z ní dodnes. Fotografuji od svých dvanácti let a fotoportrét je odnepaměti součástí mého životního stylu, ale až mateřství změnilo můj vztah a postoj k dětské fotografii. My všechny se poté,co se nám narodí dítě, stáváme fotografkami a naše děti po mnoho let našimi dvorními modely, milujeme je. Jsou výjimečné a naše rodina je… a moje dcera je… a já ji tak vidím hledáčkem fotoaparátu, a proto tak vidím i vaše děti..

V našich fotografiích se snažím zastavit čas, abyste mohli později uchopit ten okamžik štěstí.
Bude mi ctí sdílet vaši radost a pro krásu vašich vzpomínek zastavit  čas…

Věra Zlevorová

Babyphoto, originalita i tradice

Ateliér BabyPhoto okamžitě po svém otevření před více než deseti lety zvedl obrovskou vlnu zájmu. Proč? V té době aranžmá na  dětské fotografii zahrnovalo pouze umělohmotný dort se svíčkou a aranžovaná fotografie dětí se objevovala pouze na pultech obchodů v podání Anne Geddes a Kim Anderson. Ovšem foto jako od Anne Geddes není možno přenést do studií pro veřejnost, protože většina aranžmá je velmi komplikovaných a graficky dodatečně upravovaných. Věra Zlevorová přichází s revoluční myšlenkou jednoduchých, lehce sestavitelných střídajících se aranžmá a jako první otevírá (v té době velmi netradiční) ateliér zaměřený na aranžovaný portrét s rekvizitami. Fotografie dětí zachycených jako kominíčci, kuchtíci, piráti, ve vaničce atd. zaplavují celou republiku (a nejen ji), ať už v jejím originálním pojetí, nebo v dalších kopiích. Stále se rozvíjející BabyPhoto se stává vlajkovou lodí dětské aranžované fotografie a originální nápady Věry Zlevorové změnily celou novodobou dětskou profesionální fotografii. A plastové dorty zmizely do nenávratna.
Babyphoto je v dnes již registrovanou značkou a výtvarný talent, cit pro detail, zápal, neotřelé nápady a znalost dětské psychologie řadí autorku k našim předním dětským fotografům.

Fotoateliér v Brně

Fotoateliér Babyphoto Věry Zlevorové najdete v Brně Kohoutovicích na ulici Potocké. V nových a moderních prostorách profesionálního fotoateliéru najdete pohodlí i zázemí pro klidné focení miminek a dětí s využitím všech potřebných technologií. Prostředí fotoateliéru zajistí vám i vašim dětem bezpečí i veškerý komfort. Z nepřeberného množství rekvizit a kostýmů si vyberete přesně podle svých přání, nálady a představ, jak má vaše fotografie těhotenství, foto dětí nebo umělecký portrét vypadat.

Inspiraci naleznete také na našich specializovaných webech www.beautyphoto.cz, www.babyphoto.cz a www.babyphoto.eu.

Partneři

 AZ FOTO - digitální fotoaparáty a videokamery Panasonic, Canon, Nikon, Olympus, Sony a další

Dostali jste se mimo hlavní oblast stránek www.detskafotografie.cz.

Kliknutím na následující odkaz budete přesměrování na požadovanou stránku v plné verzi.